Gruaja bie pa ndjenja për shkak të gazit lotsjellës (VIDEO)
Protesta e sotme ka përfunduar në dhunë dhe zjarre përballë Kuvendit.

Garda ndërkohë nuk i ka kursyer gazet lotsjellëse që kanë bërë shumë nga protesuesit të ndihen keq.

Një grua e cila është ndjerë keq ka përfunduar pa ndjenja dhe ndëkrohë edhe një person tjetër, një burrë është ndjerë keq.

Ai është parë të shtrihet në dyshemenë e një prej dyqaneve përballë
Parlamentit. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2019, ora 20:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori