Gruaja bie pa ndjenja në tokë para efektivëve, Berisha bën thirrje për mosbindje civile (VIDEO)
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku shihen dy efektivë policie që komunikojnë me një grua në moshë.

Ajo ecën në bregdet dhe në momentin kur efektivët i afrohet, ajo bie pa ndjenja në tokë.

Referuar mesazhit të denoncuesit, Berisha bën apel për mosbindje civile dhe forma nga më të ndryshme të protestave kundër ‘veprimeve shgtazore ndaj jush të këtij bastardi të xhelatëve hoxhist”

Reagimi i plotë

Narkobandit me uniform larg duart nga qytetaret!!
Trajtimi shtazor i qytetares nga narkohorrat me uniforme te Edvin Kristaq Xhelatit ne Vlore!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital!

pa: Edvin Kristaq Bastardi ka shfrytezuar epidemine per vendosur mbi ju te dashur qytetare shtypjen e eger te eterve te tij mizor, Enver Hoxhes, Hitlerit shqiptar, Daj Xhelat Kolekes dhe Kristaq Xhelat Rames!

Ju bej thirrje te ngriheni ne te gjitha format e protestave dhe mosbindjes civile per te kundershtuar veprimet shtazore ndaj jush te ketij bastardi te xhelateve hoxhist. sb

pershendetje doktor jam 1 qytetar nga vlora
shiko si i trajton policia grate ne vlore
i ndjek me vrap brenda ne det


Shtuar më 16/04/2020, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori