Vdes nga uria 47-vjeçarja shqiptare në Athinë
Një 47 vjeçare nga Saranda është gjetur e vdekur në banesën ku jetonteGreqi, ndërsa shkak është bërë mos ushqyerja.

Gruaja e cila jetonteGreqi prej më shumë se 20 vjetësh është gjetur e vdekur në banesën ku jetonte, në Shën Nikolla të Athinës.

Pas kryerjes së ekspertizës mjeko-ligjore, është arritur në përfundimin se shkaku i vdekjes ishte mos ushqyerja, ndërsa ajo është gjetur pa jetë pas 18 ditësh.

Gruaja 47 vjeçare vuante kohët e fundit nga depresioni i rëndë, shkaktuar kjo nga mungesa e punës dhe kushtet e rënda ekonomike ku jetonte. /albeu.com/

Shtuar më 03/01/2017, ora 12:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori