GREQI/ Shqiptari kapet me 16 kg drogë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Policia greke ditën e sotme ka arrestuar një shqiptar, i cili nuk iu bind shenjës së saj për të ndaluar.

Shqiptari ishte duke udhëtuar me një automjet në zonën e Artës kur u ndesh nga posbtlloku.

Policia greke iu vu pas dhe ndjekja vazhdoi. Pas thuajse një ore, shqiptari bllokohet nga Policia greke. Në mjetin e tij, gjatë kontrollit zbulohet një sasi prej 16 kg kanabis./Albeu.com/
Shtuar më 25/12/2016, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori