Greqi, arrestohet një shqiptar dhe një bullgare për trafik droge
Një shqiptar dhe një bullgare janë arrestuar nga policia greke në Athinë me akuzën e trafikut të drogës. Gjatë arrestimit atyre i është gjetur një kilogram kanabis i papërpunuar, si dhe një pistoletë.

Sipas policisë, përveç drogës, çiftit iu gjetën edhe dy krahra kallashnikovi dhe pesë pushke, armë të ftohta, gjashtë ceularë dhe 700 euro.

Shtuar më 12/09/2013, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori