Greqi, 2 shqiptarë të vdekur dhe 4 të plagosur
Albeu.com
Ngjarja e rëndë ka ndodhur teksa shqiptarët kanë qenë në një restorant dhe janë qëlluar nga jashtë lokalit me breshëri automatike. Dy personat e vrarë janë një burrë dhe një grua ndërsa personat e tjerë ndodheshin pranë tyre.Dy shqiptarë kanë mbetur të vdekur ndërsa katër të tjerë janë plagosur pasditen e sotme në Athinë pas një shkëmbimi zjarri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur teksa shqiptarët kanë qenë në një restorant dhe janë qëlluar nga jashtë lokalit me breshëri automatike. Dy personat e vrarë janë një burrë dhe një grua ndërsa personat e tjerë ndodheshin pranë tyre.

Burimet policore bëjnë të ditur se lokali ku ndodhi ngjarja ishte pronë e një shtetasi shqiptar, ndërkohë dy viktimat nuk kanë pasur kurrfarë precedenti penal.
Shtuar më 23/10/2007, ora 16:11
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori