E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
Gratë në Rrogozhinë shesin trupin për 2 mijë lekë: Ikim tek ky hoteli, t'a bëj qejfin!
Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri. Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë se si gra e vajza shesin trupin e tyre për 2 mijë lekë të reja.

Raporti ndodh në rrugë ose në hotel, varet nga kërkesat e klientëve dhe buxheti i tyre. Situata me punonjëset e seksit janë filmuar në rrethrrotullimin e Rrogozhinës.

Prostituta: Ku do ikësh ti?

Qytetari: Ju prisni autobusin apo…?

Prostituta: Ne jemi në punë.

Qytetari: Hë?

Prostituta: Ne jemi në punë.

Qytetari: Punë hë…?

Prostituta: Punë!

Qytetari: Ça pune më?

Prostituta: Pxxx…

Qytetari: Hë?

Prostituta: Pxxx…

Qytetari: E sa lekë do ti?

Prostituta: 20!

Qytetari: 20 mijë lekë?

Prostituta: Po!

Qytetari: Po ku?

Prostituta: Në hotel!

Qytetari: Ku është hoteli?

Prostituta: Aty para!

Qytetari: Aty para?

Qytetari: Vetëm një të prishur?

Prostituta: Po!

Qytetari: Hë?

Prostituta: Po!

Qytetari: Po për të ndenjur, një orë?

Prostituta: Një orë, 40!

Qytetari: 40 mijë lekë?

Prostituta: Po!

Qytetari: E rri, bën ça të duash?

Prostituta: Po!

Qytetari: Po hotelin e paguaj unë?

Prostituta: (Flet në telefon) Hiç te puna, uaaa e zeza.., jo, jo, s’e blej.

Qytetari: Rri çdo ditë këtu ti?


Prostituta: Po, po!

Qytetari: Se sot do iki unë, nesër do vij, po hë…

Prostituta: Po!

Qytetari: Ok!

Në një situatë tjetër, kamera e fshehtë e “Stop” ndalet tek një grua 37-vjeçare dhe një 26-vjeçare.

Qytetari: Si jeni?

Prostituta 1: Mirë! Ju si jeni?

Qytetari: Ça po bëni?

Prostituta 1: Mirë!

Qytetari: Keni pas ndonjë çikë punë?

Prostituta 1: Jo, mo.

Qytetari: Pse?

Prostituta 1: Ku ka punë, kur ka ka, kur s’ka s’ka.

Qytetari: Sa lekë e ke ti?

Prostituta 1: 20!

Qytetari: 20?

Qytetari: Sa? Vetëm një të prishur, apo?

Prostituta 1: Po të duash bëje njëherë, ndaç 2 herë bëje, 20 e kam, gojoren ta bëj njish…

Qytetari: Po ti sa e ke?

Prostituta 2: 20, teke.

Qytetari: 20 e ke dhe ti më? Vetëm 1 herë ti?

Prostituta 2: Po!

Qytetari: Po pse vetëm 1 herë ti?

Qytetari: S’keni pas ndonjë çikë punë ju? Apo mundoheni?

Prostituta 1: Kur ka, punojmë, kur s’ka, s’ka.

Prostituta 1: Hajde ikim bashkë ta bëj qejfin njësh, gojoren ta bëj super fare, ta bëj bukur edhe seksin ta bëj bukur fare! Shkojmë tek ky hoteli këtu afër!

Qytetari: Sa vjeçe je ti?

Prostituta 1: Unë 37 jam.

Qytetari: 37! Po ti sa je më?

Prostituta 2: 26!

Qytetari: Hë mos më gënje! Thuaj të vërtetën!

Prostituta 2: Për zotin 26, s’po të gënjej!

Prostituta 1: Do shkojmë ne? Ta bëjmë dy herë, seksin njësh fare bukur!

Qytetari: Ja të dal një xhiro unë, pastaj edhe….

Por jo vetëm kaq, “Stop” solli këtë të martë pamje të punonjëseve të seksit në mes të Tiranës. Madje prostitutat, femra dhe transvestitë, thonë se mund të kryejnë raporte seksuale edhe pas Muzeut Historik, një zonë shumë e lëvizur nga qytetarët. /Tv klan
Shtuar më 21/01/2020, ora 21:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori