Grate greviste leter Bulkut: Jemi te tronditura nga gjuha jote e urrejtjes
Albeu.com
Gratë greviste i kanë dërguar sot një letër deputetes të Partisë Demokratike Rajmonda Bulku duke theksuar se ato janë të tronditura nga gjuha e saj e urrejtjes. “Ne jemi deputete për herë të parë si ti ...... dhe qytetare që janë në këtë grevë jo se na ka detyruar kryetari po sepse na ka urdhëruar e ardhmja e fëmijëve tanë. Për të cilët të lutemi njëlloj si për të gjithë fëmijët e Shqipërisë, që ti së paku të mos i terrorizosh me gjuhën e Sali Berishës dhe të Jozefina Topallit” thuhet në letrën drejtuar deputetes së PD-së Bulku.
Shtuar më 04/05/2010, ora 17:19
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori