GRAMSH/ Nuk përballoi dot vdekjen e gruas, i moshuari vret veten me armë gjahu
Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Gramsh ku një i moshuar ka vrarë veten më armë zjarri.

Policia bën me dije se 79-vjeçari në Gramsh ka vrarë veten me armë zjarri në banesën e tij.

I moshuari jetonte me djalin dhe nusen, por para disa kohësh i kishte vdekur bashkëshortja.

Burime pranë familjarëve bëjnë me dije se ka qënë vdekja e bashkëshortes që e ka zhytur atë në depresion dhe për shkak të kësaj ka kryer vetëvrasje.

Njoftimi i policisë:

Gramsh

Më datë 12.04.2018 rreth orës 14:00, në lagjen “Sporti” Gramsh, në banesë shtetasi A.Z., 79 vjeç është vetëvrarë me armë gjahu çifte, të cilën e ka patur me leje.

Nga veprimet e para hetimore nuk u konstatuan dëmtime apo shenja dhune

Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 12/04/2018, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori