Gramoz Ruci: Më i pakënaquri nga qeveria është Edi Rama
Gramoz Ruci në emisionin “Kapital” në Vizion Plus shprehet se personi më i pakënaqur me qeverinë Rama është vetë Edi Rama.

“Nga kjo qeveri më i pakënaquri është vetë kryeministri Edi Rama. Duke filluar që nesër deri në mesin e dhjetorit, të gjithë ministrant do të zbresin në terren për të vëzhguar situatën”, ka thënë Ruci.

Kryetari i Asamblesë Kombëtare të PS-së vijon të thotë më tej se e vlerëson Ramën për përkushtimin dhe për punën mjaft të lodhshme që bën në krye të qeverisë. /Albeu.com/
Shtuar më 06/11/2015, ora 19:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori