Gramoz Ruçi i bën “zborin” Berishës, demokratët pushtojnë foltoren
Ka nisur me debate të forta seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, ku si çdo seancë mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ketë përplasje.

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi i ka ndërprerë fjalën ish-kryeministrit Sali Berisha, por kjo nuk është pritur mirë nga opozita e cila është ngritur në këmbë dhe ka pushtuar foltore,

Ka qenë deputeti i PD-së Flamur Noka që i ka dalë në mbrojtje Berishës duke akuzuar kreun e parlamentit Gramoz Ruçi për shkeljen e rregullores dhe vijimin e fjalimit nga Berisha. /albeu.com/


Shtuar më 12/10/2017, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori