Grabitje më armë në filialin e një banke në Vlorë
Filiali i një banke në Orikum të Vlorës është grabitur paraditen e të mërkurës nga dy persona të maskuar dhe të armatosur. Sipas informacioneve të fundit, dyshohet se këta persona janë larguar me nje makine me targa te Tiranes, te ciles me pas i kane vene flaken. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2014, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori