Grabitja/ Shoferi i mjetit ka qenë punonjës i Aeroportit?
Pas analizimit të kamerave të sigurisë dhe lëvizjeve të mjetit, grupi hetimor dyshon se drejtuesi i mjetit të grabitësve të 1 mln eurove në Aeroportin e Rinasit është ose ka qenë punonjës i saj.

Mjeti i grabitësve ka përshkruar një itinerar që veç personelit të aeroportit ka shumë pak të ngjarë ta dinë të tjerë. Prokuroria ka kërkuar nga TIA një listë të punonjësve që atë ditë kanë qenë pushim, dhe listë të ish punonjësve. /albeu.com/Shtuar më 04/07/2016, ora 16:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori