GRABITJA/ Reagon Tahiri: Policia në këmbë për ngjarjen, faji i Policisë Private
Ditën e djeshme në Rinas për herë të 3 u grabit një makinë e parave të një banke të nivelit të dytë, ku mësohet se shuma e grabitur mund të jetë nga 100 mijë euro në 2 milionë.

Ditën e sotme nga Elbasani gjatë një takimi në Elbasan ka reaguar ndaj ngjarjes duke theksuar se policia është në këmbë për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

Policia po bën maksimumun për zbardhjen e ngjarjes’- tha Tahiri.
Sipas Tahirit nëse policia private do të kishte marrë masa kjo nuk do të kishte ndodhur.

‘Nese policia private do kishte marre masa ngjarja nuk do kishte ndodhur’ tha ai./albeu.com/

Shtuar më 10/02/2017, ora 10:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori