GRABITJA/ Njëri nga 5 grabitësit u largua vetëm me motor
Gazetari Dashamir Biçaku ka thënë sot në “Opinion” se njëri nga 5 grabitësit që vodhën paratë sot në Rinas gjatë transportit, është larguar me motor.

Mësohet se pas grabitjes, dhe pasi kanë djegur automjetet që përdorën fillimisht, grabitësit kanë marrë dy mjete të tjera, ndërsa njëri prej tyre është larguar me motor./Albeu.com/
Shtuar më 09/02/2017, ora 22:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori