Nëna e grabitësit të Rinasit i shkruan Berishës në Whatsapp, zbulon 'shown' e policisë

Ish-kryeministri i vendin Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për arrestimet e grabitësve të Rinasit, por jo për të përgëzuar Policinë.

Ai ka postuar SMS-të për të cilat pretendon se i kanë ardhur nga nëna e njërit prej të arrestuarve. Ajo i shkruan Berishës se djali i saj kishte dijeni për grabitjen, por nuk është “koka” e bandës.

Sipas saj, Policia e mori në telefon dhe i tha se do ta kapte. Nëna tregon se djali i saj u tha se do të vinte vetë në Komisariat, por Policia tha se do të shkonte ta arrestonte./Albeu.com/

Shtuar më 15/02/2017, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori