Grabitja e Rinasit, jepen dënimet për 6 policë privatë
Gjykata ka dhënë vendimet për 6 policët privatë të cilët po transportonin shumën e madhe të parave që u grabitën në rrugën e Rinasit më 9 shkurt.

Ato u dënuan me 2 vite shërbim prove pasi akuzohet për veprën penale shpërdorim detyre.

Dënimi u dha për Fatmir Gabin, Gentjan Dedan, Xhelil Metajn, Endrit Daçin, P.Jogun dhe D.Balla. /albeu.com/

Shtuar më 10/05/2017, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori