Grabitja e kazinosë, si u kap autori kur hyri për herë të dytë
Mbrëmjen e sotme u grabit me armë një kazino në Tiranë. Ngjarja raportohet se sapo ka ndodhur në një kazino në zonën e “Zogut të Zi” në kryeqytet.

Sipas të dhënave të para mësohet se persona të armatosur kanë shkuar në një kazino dhe nën kërcënimin e armës kanë bërë grabitjen.

Burime për “Panorama” ka thënë se autori i grabitjes është kapur ne tentative të dytë më armë e fishekë në gojë.

Mësohet se ai u kap mat brenda ambientit ku do bënte grabitjen e dytë. Sipas policisë personi i kapur ka marrë lekët e xhiros ditore. Ai ishte me armë dhe me kapuc në kokè./Albeu.com/
Shtuar më 30/12/2016, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori