Grabitja argjendarisë në Fier, tre të arrestuar
Policia e Fierit ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të grabitjes së argjendarisë në qendër të qytetit pak ditë më parë. Mësohet se Niko Dolva 31 vjeç, Muharrem Rrokaj 24 vjeç dhe Naim Dyrmishi 23 vjeç, të cilët akuzohen për grabitjen me armë zjarri të argjendarisë që ndodhet pranë xhamisë në Fier dhe plagosjen e pronarit të saj.

Në cilësinë e provës materiale një armë zjarri dhe disa sende që dyshohet se janë grabitur në argjendari. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori