E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Grabitet xhiroja ditore e karburantit në Rinas
Mesditën e sotme ka ndodhur një grabitje në Tiranë.

Persona të paidentifikuar ende dhe të armatosur kanë shkuar në një pikë karburantiRinas, në rrugën Tiranë-Krujë dhe kanë marrë xhiron ditore.

Burimet thanë se kanë qenë dy persona të maskuar. Ata kanë marrë 140 mijë lekë nga karburanti. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2017, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori