E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Grabitet me armë posta, sa lekë morën autorët
Grabitet posta në Fushë Bulqizë. Sipas të dhënave të para, gjatë grabitjes në filialin e postës janë dëgjuar të shtëna armësh ku dyshohet se janë vjedhur 2 milion lekë të vjetra.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, ndërsa policia pas sinjalizimit është vendosur në ndjekje të autorëve.


Shtuar më 22/10/2019, ora 12:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori