Grabitet me armë farmacia te "Siri Kodra"
Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë. Bëhet e ditur se një 20-vjeçar ka hyrë në një farmaci rreth orës 18:18.

Nën kërcënimin e armës ai ka marrë 80 mijë lekë dhe është larguar me shpejtësi. Policia është në vendngjarje dhe ka nisur kërkimet për kapjen e autorit.

Njoftimi i Policisw:

Më datë 10.01.2017, rreth orës 18:18, në rrugën "Siri Kodra", tek një farmaci, ka hyrë një person i seksit mashkull, rreth 20 vjeç, i cili dyshohet të ketë qënë me armë zjarri, ku ka arritur të marrë shumën monetare prej 8.000 Lekësh.

Grupi hetimor në vendin e ngjarje po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit./Albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 19:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori