Grabitet me armë fabrika, 3 persona me maska lidhin rojen dhe…
Persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur fabrikën e sheqerit, duke lidhur e terrorizuar rojen e duke rrëmbyer paratë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:20 në rrugën dytësore Vorë-Tiranë, ku tre persona ende të paidentifikuar, me maska dhe të dyshuar të armatosur, kanë hyrë nga muri i pasëm i fabrikës, ku kanë lidhur rojen dhe u kanë marrë celularët, më pas kanë hapur me forcë kasafortën ku kanë marrë 140.000 Lekë.

Ndërkohë, policia po heton për identifikimin dhe kapjen e autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2017, ora 08:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori