Grabitësit bëjnë për spital çiftin e moshuar
Dy persona të armatosur kanë grabitur dhe dhunuar një çift të moshuarish në Elbasan. Grabitësit kanë hyrë në banesën e çiftit Koburja dhe pasi i kanë lidhur kanë ushtruar dhunë fizike mbi ta.

Si pasojë Xhevat Koburja, 80 vjeç i ka rënë të fikët, ndërsa gruaja e tij Z.K, 66 vjeçe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. /albeu.com/

Shtuar më 03/01/2016, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori