Grabitën një grua, arrestohen dy studentët
Dy studentë të Universitetit ‘Eqerem Cabej’ të dyshuar si grabitës së një gruaje në Gjirokastër janë arrestuar nga policia e këtij qyteti. Sipas burimeve Bekim Lekaj nga Tropoja dhe Eduart Nndocën nga Lezha në dhjetor të vititkaluar kanë hyrë në banesën e shtetases M.Ç në lagjen granicë dhe pasi e kanë dhunuar fizikisht i kanë marrë asaj sendet e floririt dhe tre aparate celulare. /albeu.com/

Shtuar më 16/03/2012, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori