Goditja e fundit, Xhafaj shkrin të gjitha strukturat e Tahirit
Fatmir Xhafaj duket i vendosur për t'i dhënë fund epokës së Saimir Tahirit në Ministrinë e Brendshme.

Me vendimin e fundit, Xhafaj shkrin njëherë e mirë të gjitha strukturat të ngritura prej ish-ministrit të Brendshëm tashme nën hetim për korrupsion.

Policia e Shtetit sot ka bërë publike edhe një plan për ndryshimin e strukturës së Drejtorive të Policive në Qarqe dhe rikthimin siç ka qenë para se socialistët të merrnin pushetin në vitin 2013.

Me ndryshimet e fundit të strukturës së policive në qarqe, nuk mbet asnjë gjurmë e Tahirit në polici. /albeu.com/

Shtuar më 09/05/2018, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori