Goditi me shkelma gruan shtatzënë, arrestohet shqiptari
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne.

Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Castelfranco rreth orës 19:45, pas një konflikti për motive të dobëta.

I riu shqiptar, i moshës 21-vjeçare kishte goditur me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij po shqiptare.

Gjatë sulmit, gruaja kishte pësuar lëndime dhe u dërgua në Spitalin e Modenas. Ndërsa bashkëshorti i saj u arrestua.

Shtuar më 29/11/2020, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori