Gjykata Supreme anulon rivotimin ne Gjilan
Albeu.com
Gjykata Supreme e Kosovës ka anuluar vendimin e Komisionit për Ankesa dhe Parashtresa për rivotim në komunën e Gjilanit. Lajmi është konfirmuar për Radion Evropa e Lirë dhe nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.
Për kryetar të komunës së Gjilanit kanë garuar Qemajl Mustafa i PDK-së dhe Fatmir Rexhepi i LDK-së.
Shtuar më 04/02/2010, ora 01:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori