Gjykata rrëzon padinë e Kuliçajt ndaj Tahirit
Pëlqej
Gjykata e Tiranës rrëzoi sot padinë e Agron Kuliçajt ndaj ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për shpifje gjatë një deklarate të Tahirit se ky drejtues policie kishte lidhje me mafien e kromit.

Nuk është hera e parë që ministri Tahiri paditet në gjykatë për shpifje. Më herët ai është gjobitur nga Gjykata e Tiranës me dhjetëra milionë lekë, pasi është gjetur “fajtor” për fyerje dhe shpifje. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori