Gjykata pranon kërkesën e Prokurorisë, lë në burg Babameton e Litin
Gjatë mesditës Gjykata e Tiranës ka caktuar masat e sigurisë për tre autorët e arrestuar për grabitjen e bankës në ish Bllok. Gjatë seancës së sotme, gjykata ka caktuar masat e sigurisë, duke vendosur “burg me afat 30 ditë” për Robert Kullën dhe “arrest me burg” për dy të tjerët.

Robert Kulla së bashku me Roland Zitin dhe Alan Babameto, në 8 gusht kanë grabitur një banke të nivelit të dytë, duke i
marrë kasafortën me 200 mln leke. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2016, ora 12:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori