Gjykata liron Florenc Hoxhën
Gjykata e Tiranes rivlerësoi sot masën e sigurisë për kreun e INUV prane bashkise se Tiranes Florenc Hoxha, duke vendosur për të masën arrest shtëpie. Sipas gjykates arrestimi nuk eshte i mbeshtetur ne prova dhe gjithcka pritet te verifikohet.


Më herët gjykata kishte vendosur arrest me burg për Hoxhën. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2014, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori