Gjykata lë në burg shefin e Policisë së Velipojës
Gjykata e Shkodres vendosi sot "arrest me burg" per shefin e policiseVelipojes, Ernest Paluku i cili akuzohet se i kërkoi favore seksuale shtetases Rudina M., e cila ishte paraqitur në Stacionin e Policisë Velipojë për të bërë kallëzim për dhunë dhe keqtrajtim nga bashkëshorti i saj.

Paluku është shoqëror në gjykatë nga forcat policore, pa pjesëmarrjen e mediave dhe familjarëve. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori