Gjykata hedh poshtë padinë e Xhelal Mziut
Ditën e sotme, kryetari i bashkisë Xhelal Mziu ccoi në Gjykatën e Tiranës padinë për rezultatin e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Gjykata ka rëzuar kërkesën e tij, duke lënë në fuqi kreun e ri të PS Rakip Sulin.

Pas padisë të dorëzuar në gjykatë Mziu u shpreh :‘Jemi palë e interesuar që të mos njihen votimet dhe mandati i Sulit’.

Shtuar më 31/07/2019, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori