Gjykata e Lartë pezullon çështjen Tahiri-Paloka
Mesditën e sotme, Gjykata e Lartë ka pezulluar çështjen e Sajmir Tahirit dhe Edi Palokës për "shpifje".

Ditë më parë, Paloka ankimoi në Gjykatën Kushtetuese çështjen në fjalë, ndërsa bëri me dije se Gjykata e Lartë nuk ka marrë në konsideratë provat e dorëzuara. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2015, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori