Gjykata e Hagës konfirmon; Fatmir Limaj është i pafajshëm
Albeu.com
Fatmir Limaj dhe Isak Musliu jane shpallur te pafajshem nga Gjykata e Hages per here te dyte. Dhoma e Apelit e Gjykatës së OKB-së për krimet e luftës e mori kete vendim duke mbëshetur vendimin e pafajësisë dhënë në 2005.

Shtuar më 27/09/2007, ora 22:23
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori