Gjykata e Beratit konfirmon mandatin e kryebashkiakut të ri
Gjykata e Beratit i ka dhënë mandatit kryebashkiakutBeratit, të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Ervin Demo.

Ish zv/ministri i arsimit ishte në garë në zgjedhjet e 30 qershorit me kandidatin e Bindjes Demokratike, Pavlo Shkarpën dhe Plarent Aleksin, kandidat i pavarur

Shtuar më 22/07/2019, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori