Gjuzi nuk do t'ia dijë, "bllokon" Kuvendin me makinën e re (FOTO LAJM)

Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmonë ka tërhequr vëmendje me anë të makinave luksoze.

Së fundmi ai është shfaqur ne Kuvend me një makinë me një ngjyrë të fortë qielli, pak e çuditshme. Gjuzi ka patur ‘idenë’ brilante që makinën ta parkonte tek dera e Kuvendit.

Siç e shikoni edhe nga fotoja, edhe pse i thonë se aty nuk lejohet parkimi, Gjuzi nuk do t’ia dijë. Ai është deputet fundja dhe mund të bëjë si të dojë!

Nuk e dimë nëse janë të tijat apo të dikujt tjetër, por Kujtim Gjuzi ka ndërruar disa makina që nga koha që ka marrë mandatin e deputetit.


Shtuar më 20/10/2019, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori