Gjuajti me gurë Ilir Beqjan, çfarë ka ndodhur me 28-vjeçarin
Ditën e djeshme në Tiranë një shtetas sulmoi makinën e ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqja.

Shtetasi në fjalë, 28-vjeç goditi makinën e Beqjas me gurë e vazo duke e quajtur atë hajdut e kriminel.

Por çfarë ka ndodhur me të riun?

Menjëher pas sulmit, i riu është vënë në pranga nga policia dhe burimet zyrtare bëjnë me dije se është dërguar në spital.

Sipas policisë "autori i sulmit është një person me probleme të shëndetit mendor."

Incidenti ndodhi ditën e djeshme në orën 17:00, ndërkohë që ish-ministri i Shëndetësisë nuk është lënduar nga sulmi. /albeu.com/]


Shtuar më 29/09/2018, ora 10:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori