Gjithë ditën në rradhë, gruas i bie të fikët teksa pret në radhë për kartë identiteti
Një gruaje i ka rënë të fikët teksa priste në radhe për kartën e identitetitzyrat e Ballshit.

Në sfond dëgjohen zërat e qytetarëve të cilët kërkojnë ujë për të qetësuar gruan që po I binte të fikët.

Personi shkruan se qytetarët po shtypen pasi në Ballsh punohet me një sportel.

Ndër të tjera shpjegohet edhe raha e gjatë që krijohet dhe për shkak të hapësirës së vogël krijohen këto problematika, shkruan JOQ.


“Pershendetje joq! Ja cfar ndodh ne qytetin e ballshit per te aplikuar per kartat e identitetit..njerzit po shtypen me njeri-tjetrin sepse nuk ekziston radha.

Ja dhe Njerzve po ju bie te fiket. Video esht bere sot ne megjes ne zyrat ku behet aplikimi per kartat e identitetit. Eshte 1 zyre e vetme dhe e gjith mallakastra aty aplikon ne nje zyre te vetme. Flm,”- shkruhet në mesazh.
Shtuar më 06/12/2019, ora 21:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori