Gjirokastër, sekuestrohet 150 kg mariuanë
Arkiv
Një sasi prej 150 kilogram marijuanë është sekuestruar nga policia e qytetit të Gjirokastrës pas një operacioni te koduar me emrin“Pritje e gjatë”. Në sajë të ketij operacioni janë arrestuar Stavri Hakarepi dhe Gazmir Avdullai, përkatësisht 39 dhe 36 vjeç.

Sipas policise lokale lënda narkotike kishte si pikënisje Lazaratin ndërsa synohej të dërgohej në destinacionin final Greqinë.
Shtuar më 08/01/2011, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori