Gjirokastër, digjet makina e oficerit të policisë rrugore
Makina e një oficeri të policisë rrugoreGjirokastër është djegur mesditën e sotme. Ngjarja ndodhi teksa makina e tij ishte parkuar në oborrin e shtëpisë. Policia e Gjirokastrës sqaron ngjarjen permes një njoftimi për mediat.

Në lagjen “Zinxhira” Gjirokastër, në oborrin e banesës së shtetasit A.H, 47 vjeç, (punonjës policie në Seksionin e policisë rrugore në Komisariatin e Policisë Gjirokastër), ka marrë flakë në pjesën e motorrit automjeti me targa AA 591 NC, në pronësi të shtetasit A.H. Mjeti ndodhej i parkuar dhe si pasojë e flakëve është djegur plotësisht motori i mjetit. Paraprakisht dyshohet se shkaku është si pasojë e një shkëndije elektrike në bateri. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 17:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori