Gjimnazistja ngjit shkallët e karrierës: Nga Call Center-i në Kuvend
Pëlqej
Arjola Elezi është vetëm 18 vjec , sapo ka mbaruar gjimnazin dhe e vetmja punë që ka bërë është Call center.

Ajo ka lindur në Këlcyrë, Përmet dhe është e para në listën e kandidatëve të Partisë Republikane në qarkun e Dibrës.

Kjo duket një arritje shumë e mirë për një vajzë 18 vjecare.

Por duhet thënë se në fakt Arjola nuk është e vetmja kandidate e re në listat e partive këtë vit zgjedhor .

Gjithashtu në listën e PD është 20 vjecarja Barbara Doda, studente në fakultetin e Arkitekturës ,reta Topjana , 19 vjec në listën e PDIU dhe Bora Xhani, 20 vjec në listën e LIBRA. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori