Gjiknuri: Transparenca paszgjedhore primare
Përfaqësues ligjor i PS-së, Damian Gjiknuri, në një pronocim për mediat, deklaroi se PS ka bërë një sërë kërkesash, për ato kushte esenciale të paralajmëruara më parë, kjo në lidhje me tryezën parlamentare.

Gjiknuri thotë se, kriteri i parë dhe tejet i rëndësishëm mbetet transparenca postzgjedhore. Ai theksoi se linjat e komunikimit janë të hapura. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2011, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori