Gjiknuri: Në KLD e Presidencë po emërohen njerëz të besuar të PD
Sekretari i Partisë Socialiste për zgjedhjet Damian Gjiknuri shprehet se ende pa u formatuar qeveria e re, në KLD dhe Presidencë po bëhen emërime të njerëzve të besuar të PD.

“Presidenti por edhe KLD po bëjnë emërime të njerëzve të besuar. Kemi të dhëna se po zgjidhen njerëz të besuar të PD”, tha Gjiknuri në një intervistë pët News 24.

Ai i bëri thirrje presiodentit Nishani të respektojë realitetin e ri politik dhe të mos marrë veprime të nxituara. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2013, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori