Gjici në Kukës: Ishte garë e fortë, s'ka festë, duhet t'i përvishemi punës (VIDEO)
5 kuti nga fundi, Safet Gjici udhëheq me rezultat të thellë garën në Kukës përballë Abedin Orucit. Në një prononcim për Report Tv, Gjici u shpreh se "Deri tani procesi i votimit ka shkuar mirë, ka kaluar mbi 50%. Përshëndetës qytetarët, unë do të jem këtu për të vlerësuar këtë votë shumë të rëndësishme.

Unë jam në garë, prandaj kam qëndruar këtu, kam pasur një kundërshtar jo të lehtë. Do të shikojmë procesin deri në fund për të folur më pas për rezultatin. Premtimi im i parë është që nuk do i zhgënjej, duhet ti përvishemi punës dhe jo të gëzojmë" tha ai.
Shtuar më 01/07/2019, ora 07:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori