Gjermania njeh pasaportën e Republikës së Kosovës
Albeu.com
Kabineti i Ministrit të Punëve të Brendshme të Republikës së Kosovës e ka pranuar sot njoftimin zyrtar nga Ministria Federale e Punëve të Brendshme të Gjermanisë se e njeh pasaportën e re të Republikës së Kosovës.Ministria Federale e Punëve të Brendshme të Gjermanisë përmes udhëzimit të saj të datës 6 gusht të këtij viti e ka pranuar pasaportën e udhëtimit, si dhe atë zyrtare e diplomatike të Republikës së Kosovës.
Shtuar më 11/08/2008, ora 20:33
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori