Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Gjermanët habiten nga ajo që del nga bagazhi i shqiptarit, nuk është drogë (VIDEO)
Pëlqej
"Kujdes kontrolli" është një emision mjaft i njohur në Gjermani dhe këtë herë stafi i emisionit ka qenë prezent gjatë kontrollit të një autobusi që vinte nga Maqedonia.

Ajo që atyre u intereson më shumë është fakti që mjaft produkte vijnë kontrabandë, si cigaret për shembull.

Por në rastin e këtij autobusi nuk rezultoi kështu.

Më tej ata i kanë kontrolluar bagazhin një shqiptari dhe janë befasuar nga ajo që kanë gjetur, saqë befasinë e tyre e shprehin dhe në emision.

Shqiptari e kishte mbushur bagazhin plot me artikuj shtëpiakë dhe më shumë e kishte mbushur me ajvar.


Shtuar më 17/07/2018, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori