Gjergj Bojaxhi prezanton logon e kandidimit për Bashkinë e Tiranës
Kandidati i pavarur për Bashkinë e Tiranës, Gjergj Bojaxhi ka publikuar në faqen e tij personale në Facebook edhe logon me të cilën do të kandidojë.

Logoja shihet të jetë me sfond të gjelbërt dhe me tekst “Gjergj Bojaxhi për Bashkinë e Tiranës”.

Ndërkaq, që në të majtë të logos shkruhet “Ne, Tirana”./albeu.com/


Shtuar më 06/04/2015, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori