Gjendja kritike në spitale, Tiranë një vatër e kuqe rreziku
Vijon numri i lartë i të prekurve nga koronavirusi në vend.

ISHP njofton për 85 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa raportohet për 4 të vdekur.

Raportohet se tek Infektivi janë shtruar 88 pacientë, nga të cilët 12 janë në terapi intensive dhe 4 pacientë të intubuar.

Shtuar më 15/07/2020, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori