Gjendja e sigurise ne Kosove eshte e qendrueshme
Albeu.com
Komandanti i lartë i NATO-s, Xhejms Stavridis, sot në Prishtinë, është takuar me zyrtarët më të lartë të Kosovës, presidentin Fatmir Sejdiu dhe me kryeministrin Hashim Thaçi.
Gjendja e sigurisë në Kosovë është stabile, kanë vlerësuar në një takim të përbashkët komandanti suprem i Forcave të Përbashkëta për Evropën i NATO-s, admirali Xhejms Stavridis dhe kryeministri Hashim Thaçi.
Shtuar më 05/07/2010, ora 14:53
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori